Co byste měli vědět o Sygic Navigation

Sygic Navigation je aplikace pro navigaci pro zařízení iOS a Android. Díky kvalitním mapám nabízí další vysoce kvalitní funkce. Co ji dělá odlišnou od ostatních, je to, že je užitečná a prospěšná.

Uživatel si může buď koupit mapu, nebo zvážit aktivování bezplatné zkušební verze. Pro účely zkušebního provozu mohou být mapy staženy. Sygic vám umožní používat mapy a aplikaci s plnou funkčností po dobu jednoho týdne, než vás požádá o nákup.

Použití a funkce

Sygic Navigation je hrdá na různé funkce. Zahrnuje normální navigaci přes požadovanou adresu. Stačí vybrat příslušnou zemi, zadejte město, číslo domu nebo číslo ulice. Pak můžete začít navigaci. Kromě toho mohou být uloženy i domácí adresy. Uživatelé tak mohou snadno a rychle dostat trasu z domova nebo do domova. Můžete také hledat minulé adresy, stejně jako zajímavá místa nebo zájmy lze najít také rychle. Navíc můžete najít zajímavá místa ve vaší bezprostřední blízkosti. Mezi ně patří třeba parkoviště, obchody, restaurace, památky a další.

Sygic Navigation

Sygic vám umožní později uložit oblíbené a cesty. Pokud mají vaši přátelé účet na Sygic, můžete také získat přístup k oblíbeným místům přátel a sdílet adresy. Sygic účet poskytuje některé výhody v případě ztráty zařízení, je možné obnovit zakoupené mapy na vašem novém zařízení.

Každý hlasový příkaz vydává ženský hlas, aby se řidiči mohli soustředit na silnici. Je zde také možnost používat hlasy celebrit nebo Homer Simpson. Kromě toho Sygic poskytuje různé varovné funkce jako ostré zatáčky. Můžete také nastavit mýtné, dálnice a trajekty nebo nezpevněné silnice jako věci, kterým je třeba se vyhnout. Taková oznámení mohou uživatelé rozšířit a přizpůsobit tak, aby vyhovovaly jejich potřebám.

Další funkce je známá jako Kniha cest. Uživatelé mohou najít statistiky o svých výletech. Funkce SOS je správně implementována a velmi užitečná. Pokud je to možné, mohou být tísňová volání přímo z aplikace. V odpovídajícím okně je zobrazena poslední pozice společně s tísňovými odděleními, včetně policejních stanic, nemocnic a lékáren

Ovládání a obrazovka

V nastaveních mohou uživatelé upravit zobrazení v navigačním podokně podle vašich předvoleb. Například v režimu na šířku může být zobrazen určitý indikátor rychlosti společně s některými informacemi, které se nacházejí na spodní části obrazovky. 3D mapy jsou užitečné, protože poskytují dobrou orientaci, ale mohou být v případě potřeby rychle zakázány.

YouTube video

Rozhraní a grafický design jsou celkově dobré. Pokud jde o jízdu v noci, nabízí Sygic i head-up display. Díky této funkci může být displej smartphonu zrcadlený, takže můžete promítat údaje na své čelní sklo.

Shrnutí

Sygic Navigation je úspěšná navigační aplikace pro Android. Kromě základních funkcí nabízí Sygic řadu užitečných a dobře vyvinutých funkcí. Cena je v pořádku, přestože by mohly být zlepšeny další aspekty provozu aplikace. Jelikož je splněna základní funkce spolehlivé a přesné navigace, Sygic Navigation určitě doporučujeme.

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen