Motorové oleje pro automobily

Automobilové oleje jsou důležitými mazivy. Zatímco tato skutečnost je pro muže více zřejmá, někteří řidiči na to nedávají pozor. Ve skutečnosti je potřeba měnit automobilový olej každých 3000 mil. Nezapomínejte však, že když je čas na změnu, tak ohledně správné volby může panovat několik sporů. Tento článek přezkoumá některé z nejlepších automobilových olejů, které můžete vždy bez obav zvolit.

Nejlepší automobilové oleje

Amsoil

Při určování toho, jak dobře funguje motorový olej, se často provádí test „Thin Oxygen Uptake“. To se provádí hlavně pro testování schopnosti odolat teplu a rozpadu kyslíku. No, Amsoil je v tomto ohledu ideální volbou. Skutečnost, že vydrží déle, mu dává konkurenční výhodu. Výrobek navíc zůstává v kapalném stavu, i když je teplota extrémně nízká, a to až do -58 stupňů. Produkt figuroval v řadě testů k určení té nejlepší značky, a dokonce překonával velké značky.

Motorové oleje

The Royal Purple

Nejlepší značky oleje by měly odolat odpařování. Nemusí se snadno zesilovat, aby byla zaručena nadstandardní ochrana. V tomto ohledu Royal Purple klade důraz na svou hodnotu jako nejlepší motorový olej se schopností zvyšovat výkon motoru automobilu, který tak funguje optimálně. Kromě toho výrazně snižuje uvolňování a vylepšuje současný stav kovových povrchů. Značka byla testována a splňuje všechny požadavky regulačních orgánů.

Pennzoil

Pennzoil účinně ochrání motor vašeho auta. Například bylo zjištěno, že Pennzoil Motor Oil udržuje píst automobilu o 40 % čistší, než je požadovaná úroveň v průmyslu.

YouTube video

Lži byste měli pevně odmítnout

Existují neopodstatněná tvrzení, kterým je třeba se vyhnout, abyste ochránili své auto. Zbývající část tohoto článku vás na to upozorní.

  1. Výměna vašeho oleje po každých 3000 mílích je nevýznamná.
    Již dlouho výrobci doporučují, abyste po ujetí této vzdálenosti vyměnili olej. Důvodem je, že ujetí větší vzdálenosti než 3 000 mil bude vést k tvorbě kalu v motoru. V důsledku toho je auto poškozováno a zvyšuje se pravděpodobnost vzniku nehody. Zabraňte pádu do této pasti.
  2. Stačí, když svůj olej vyměníte až poté, co ztmavne.
    Mnozí lidé se z nevědomosti domnívají, že je olej po odčerpání nečistot zčernalý, a proto se tvoří kal, který poškodí součásti v motoru. Nezapomeňte, že funkce oleje je mazat a chránit kovové součásti v motoru. Jeho barva nemá žádný vliv na to, jak funguje. Doba výměny oleje je určena výrobcem, nikoli jeho barvou. Ve skutečnosti neexistuje žádná korelace mezi barvou a účinností oleje.
  3. Syntetické motorové oleje mohou způsobit úniky v motoru
    Je pravda, že původně nebyly syntetické oleje dobře spojovány s motory automobilů, není však pravda, že způsobují úniky. Vznik netěsností kvůli syntetickým olejům je možný pouze při použití ve velmi starých motorech.

Samozřejmě, můžete také koupit všechny tyto motorové oleje v internetových obchodech.

Závěrem tedy: existuje řada značek olejů v ropném průmyslu. Každý z nich slouží stejným účelům jako mazání a ochrana, ale s různými schopnostmi. Tento článek přezkoumal nejlepší tři značky, na které můžete vždy vsadit a získat dobrou hodnotu za své peníze.

Přečtěte si další informace o střešní nosič.

Příspěvky ze stejné kategorie: